اسلاید 5
درباره ی شرکت آرمان تجارت پردیس شمال

شرکت آرمان تجارت پردیس شمال، تولید کننده کود مرغی خالص غنی شده، کود مایع و اسید هیومیک می باشد که این کودها با استفاده از پیشرفته ترین روش های علمی و ماشین آلات مدرن، بدون افزودنی و بصورت صد در صد  خالص از کمپوست مرغی تهیه می شود و تمامی خواص کود مرغی را بصورت کامل دارا می باشد.

در حین تولید، کاملا ضدعفونی و استریل شده و فاقد عوامل بیماری زا، بذر علف هرز، لارو و تخم حشرات و سایر آلودگی های متداول در کودهای دامی خام می باشد.

با دارا بودن تمامی مواد غذایی مورد نیاز گیاهان و 90% ماده آلی مفید ( 10% بصورت اسید هیومیک و اسید فولیک) حاصلخیزی خاک را افزایش داده و سبب ازدیاد محصول و بهبود کیفیت آن می گردد.

بخاطر خالص بودن کود و عاری از مواد دامی و کمپوست زباله باعث رشد و تحریک میکرو ارگانیسم های موجود در خاک شده و جذب عناصر غذایی مورد نیاز گیاه را افزایش می دهد.

کاملا خشک و بشکل پلت در بسته بندی های 25 کیلو گرمی عرضه می گردد که مراحل حمل و نقل، انبارداری و مصرف آن به سهولت انجام پذیرفته و استفاده از آن مقرون بصرفه می باشد.

 این کود برخلاف کودهای دامی خام و شیمیایی، فاقد تاثیرات مخرب بر خاک، ریشه گیاه و محیط زیست بوده و عناصر موجود در آن در اثر آبیاری متوالی یا بارندگی شسته نمی شود ، بلکه بتدریج آزاد و فعال شده و برای ریشه گیاه قابل مصرف می گردد.

این کود، با استفاده از پیشرفته­ ترین روش­ های علمی و ماشین ­آلات مدرن صددرصد خالص از کمپوست کود مرغی تهیه می­ شود و تمامی خواص کود مرغی را به ­طور کامل دارا می ­باشد.

  در حین تولید، کاملا ضد عفونی و استریل شده و فاقد عوامل بیماری­ زا، بذر علف هرز، لارو و تخم حشرات و سایر آلودگی ­های متداول در کودهای دامی خام می ­باشد.

  با دار بودن تمامی مواد غذایی مورد نیاز گیاهان و 70% ماده آلی مفید، حاصل­خیزی خاک را افزایش داده و سبب ازدیاد محصول و بهبود کیفیت آن می گردد.

   کاملا خشک و به شکل پلیت و در بسته ­بندی ­های 25 کیلوگرمی عرضه می ­گردد و مراحل حمل و نقل، انبارداری و مصرف آن به سهولت انجام  می شود و استفاده از آن مقرون به صرفه می ­باشد.

این کود، برخلاف کودهای دامی خام و شیمیایی، فاقد تاثیرات مخرب بر خاک، ریشه گیاهان و محیط زیست بوده و عناصر موجود در آن بر اثر آبیاری­ های  متوالی یا بارندگی شسته نمی ­شود و بلکه به تدریج آزاد و فعال شده و برای ریشه گیاه قابل مصرف می ­گردد.

مزایا:

اصلاح فعالیت بیولوژیکی خاک

افزایش مواد آلی خاک 

  افزایش میکروارگانیزم­ های مفید خاک

بهبود خصوصیات فیزیکی، شیمیایی و حاصل­ خیزی خاک 

کاهش جرم حجمی ظاهری و افزایش تخلخل و نفوذپذیری خاک

 تیره کردن خاک و جذب انرژی بیشتر

افزایش نگه­داری آب، خصوصا در خاک­ های شنی

 کاهش چسبندگی خاک­ های رسی

 افزایش چسبندگی خاک­ های شنی

کاهش موضعی PH خاک   

 به صورت پلیتی

 بسته­ بندی کیسه­ ای 25 کیلوگرمی

 

  • مواد مغزی موجود در کودهای آلی برای سالم نگه داشتن گیاه خیلی بیشتر از مواد شیمیایی بالانس هستند
  • افزایش فعالیت بیولوژیک خاک که باعث بهبود تحرک مواد مغزی و تجزیه مواد سمی می شود.
  • افزایش رشد ریشه در نتیجه ساختمان خاک بهتر.
  • افزایش همکاری میکوریزا که مصزف فسفر را بهبود می بخشد.
  • افزایش مواد آلی محتوی در خاک، بنابراین بهبود ظرفیت تبادل مواد مغزی، افزایش نکهداری آب در خاک، توسعه تراکم با فرینگ خاک علیه اسیدیته شدن،شوری، آفات و سمیت فلزات سنگین
  • کمک به جلوگیری از شاعه بیماری ها و انگل های موجود در خاک
  • تهیه و فراهک نمودن غذا و رشد و سودمند میکرو ارگانیسم ها و کرم های خاکی را نیز بر عهده دارند.

 

 

طراحی و تولید توسط تیم برنامه نویسی میدا
کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به شرکت آرمان تجارت پردیس شمال می باشد